pomorski park naukowo- technologiczny gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98

81-451 Gdynia

2020-06-18

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu filmowego MORZE MNIE KRĘCI

10 000 zł na produkcję filmu, warsztaty w Gdyńskiej Szkole Filmowej, wsparcie eksperckie i techniczne. Zgłoś się do konkursu filmowego MORZE MNIE KRĘCI!

 

Jeśli jesteś pasjonatem filmowych produkcji,  masz od 20-35 lat i kręci cię morze- wyślij swój pomysł do konkursu na film o gospodarce morskiej. To niepowtarzalna szansa na 10 000 zł i realizację filmu reklamowego lub promocyjnego pod okiem wyśmienitych ekspertów.

Dodatkowe doświadczenie zdobyć można podczas  dwudniowych, letnich  warsztatów w gdyńskiej filmówce, które czekają na autorów pięciu najlepszych pomysłów na film. Zajęcia poprowadzą m.in. Filip Marczewski, reżyser i scenarzysta, wykładowca Szkoły Wajdy i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz Jan Majle copywriter, autor wielu kampanii reklamowych, odpowiedzialny za kreację komunikacji czołowych marek obecnych na polskim rynku.

Konkurs organizowany jest w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2020, przez Miasto Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni prowadzącą Gdyńską Szkołę Filmową. Premiera zwycięskiej produkcji zaplanowana jest na 9 października 2020 w ramach FGM Gdynia 2020.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji konkursu był film zatytułowany "Skok" autorstwa Rafała Wojczala. Flm można zobaczyć tutaj.

 

plakat b 2020