pomorski park naukowo- technologiczny gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98

81-451 Gdynia

2019-06-24

Konkurs filmowy MORZE MNIE KRĘCI wystartował

10 000 zł na produkcję filmu, warsztaty w Gdyńskiej Szkole Filmowej, wsparcie eksperckie i techniczne. Zgłoś się do konkursu filmowego MORZE MNIE KRECI!

 

Jeśli jesteś pasjonatem filmowych produkcji,  masz od 20-35 lat i kręci cię morze wyślij swój pomysł do konkursu na film o gospodarce morskiej. To niepowtarzalna szansa na 10 000 zł i realizację filmu reklamowego lub promocyjnego pod okiem wyśmienitych ekspertów.

Dodatkowe doświadczenie będzie można zdobyć podczas  dwudniowych, letnich  warsztatów w gdyńskiej filmówce, które czekają na autorów pięciu najlepszych pomysłów na film. Zajęcia poprowadzą m.in. Filip Marczewski, reżyser i scenarzysta, wykładowca Szkoły Wajdy i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz Jan Majle copywriter, autor wielu kampanii reklamowych, odpowiedzialny za kreację komunikacji czołowych marek obecnych na polskim rynku.

Konkurs organizowany jest w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019, przez Miasto Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni prowadzącą Gdyńską Szkołę Filmową. Premiera zwycięskiej produkcji zaplanowana jest na 11 października 2019.

 

Szczegółowy regulamin do pobrania tutaj

 

plakat morze mnie kreci